Aktualnosci

Ważna informacja

Szanowni Państwo, zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej z dnia 16.11.2023 r. zaprzestano od roku 2024 wyjazdów do Paku Wodnego w Tarnowskich Górach. Podjęta została także decyzja o rezygnacji z zajęć koszykówki dla dorosłych prowadzonych w Szkole Podstawowej nr 32 w Bytomiu.

W dalszym ciągu odbywać się będą zarówno zajęcia z siatkówki dla dorosłych jak  i zajęcia sportowe dla dzieci.

Z poważaniem

Zarząd Spółdzielni

Do pobrania: treść komunikatu

Gimnastyka dla seniorów

Rada Osiedla Ziętka działająca przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” w Bytomiu informuje, że w dniu  4 października br.  rozpoczęto gimnastykę dla seniorów.  Pierwsze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców – uczestniczyło w nich około 50 osób.

Rada Osiedla składa serdeczne podziękowania Władzom Miasta Bytomia, Dyrektorowi Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 za wsparcie i realizację naszej inicjatywy.

Przypominamy, że zajęcia odbywać się będą w każdą środę o godz. 19:00 w Szkole Podstawowej nr 32. Obowiązuje obuwie zmienne i wskazane jest zabranie ze sobą maty gimnastycznej.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy chętnych mieszkańców osiedla  Ziętka  oraz Stroszka.

 

 

                                                                                                          Rada Osiedla Ziętka

Rozstrzygnięto konkurs na najlepiej i najpiękniej zagospodarowany zieleniec.

Rada Osiedla Ziętka działająca przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” w Bytomiu informuje, że 4 października br. rozstrzygnięto konkurs na najładniej zagospodarowany zieleniec przy budynkach na Osiedlu Ziętka.

Po wnikliwej ocenie Rada Osiedla przyznała:

I miejsce –  zieleńcowi przy budynku  Hlonda 46,

II miejsce – zieleńcowi przy budynku  Szymały 162,

III miejsce – zieleńcowi przy budynku  Hlonda 26,

oraz dodatkowo dwa wyróżnienia:

  • zieleńcowi przy budynku Szymały 226,
  • zieleńcowi przy budynku Hlonda 103.

 

Zwycięzców konkursu zaproszono na posiedzenie Rady Osiedla, gdzie z udziałem Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Podziękowano przybyłym laureatom konkursu za zaangażowanie, poświęcony czas oraz pogratulowano wygranej życząc  dalszej pomysłowości i chęci w zagospodarowaniu ogródków przydomowych.

 

 

Podsumowanie festynu

W dniu 15.09.2023r. na terenie siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” przy ul. Szymały 126 odbył się Festyn z okazji 65-lecia istnienia Spółdzielni. Każdy z uczestników imprezy bez względu na wiek spośród dostępnych atrakcji mógł znaleźć coś dla siebie. Na terenie zlokalizowanym wokół siedziby Spółdzielni dostępne były: zamki dmuchane dla dzieci, stoiska gastronomiczne z watą cukrową, popcornem, pysznym chlebem ze smalcem i ogórkiem, kawą, herbatą, ciastem oraz słodyczami.

Można było tez skosztować pysznej pizzy oraz lodów z Restauracji Lago mającej siedzibę na Stroszku.

Dla dzieci przygotowano stoiska, gdzie animatorzy prowadzili zabawy i konkursy. Były pokazy baniek mydlanych, warsztaty pszczelarskie, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki. Dzieci zabawiała maskotka Minionek. Odbył się pokaz straży pożarnej oraz judo zaprezentowany przez IKIZAMA Judo Club z Radzionkowa.

Festyn uświetnił występ zespołu Tyligentne Batiary, który wystąpił z repertuarem śląsko-kresowym oraz piosenkami dla najmłodszych słuchaczy, a także zespołu Aplauz Sixty Plus z Czeladzi, który w trakcie swojego koncertu zaprezentował własne utwory oraz znane przeboje z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i mieszkańcom, dzięki Wam udało się stworzyć taką wspaniałą atmosferę i spędzić miło piątkowe popołudnie. Podziękowania należą się też pracownikom Spółdzielni zaangażowanym w przygotowanie i obsługę festynu oraz radzie nadzorczej i radom osiedla, których członkowie włączyli się w pomoc przy realizacji tego wydarzenia.

Dziękujemy również sponsorom za wsparcie finansowe i materialne Festynu.:

Sponsor Plus Sp. z o.o.

LIKPOL Sp. z o.o.

Zakład Budowlany Henryk Sroka

INSTAL-DOM Instalatorstwo Elektryczne Krzysztof Bielaszka

Instalatorstwo c.o. wod.-kan i gaz Sebastian Śmiały

Zakład Kominiarski Franciszek Dwucet

PKO Bank Polski, Oddział I w Bytomiu

TERMO-ZEDBUD Sp. z o.o.

FHU Hebda Paweł Hebda

Biosilesia Szymon Banasiak

Zakład Ogólnobudowlany Piotr Segiet

FHU Jard Rafał Kujawa

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

PEC Sp. z o.o. w Bytomiu

ENCo PPHU

Restauracja Lago

Cukiernia Malinowa Chmurka

Akrobatek Akrobatyka Sportowa

IKIZAMA Judo Club

Zakład Instalacji Sanitarnych wod.-kan., co, gaz Piotr Ledwoch