Podsumowanie festynu

W dniu 3.06.2022 r. po 3-letniej przerwie ponownie rozegrano zawody sportowe  pod patronatem Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom”. Impreza była połączona z festynem organizowanym przez Szkołę Podstawową  32 w Bytomiu.

Zawody piłki nożnej przygotowali i przeprowadzili Justyna i Adam Dyrda. Rozegrano 2 turnieje: w kategoriach klas 5-8 oraz klas 1-4. W tym pierwszym do rywalizacji stanęły 3 zespoły. Najlepsza okazała się drużyna „FC po Nalewce”, która wyprzedziła „Bojówkarzy” oraz „KS Bytom Stroszek”. W turnieju młodszych klas do rywalizacji stanęły 4 zespoły. Tytuł najlepszego zespołu przypadł „Gwiazdorom”, a kolejne miejsca zajęły drużyny „Zaksa Niezwyciężeni”, „PSG” oraz „Bobry”. W tej kategorii rozegrano również 2 konkursy indywidualne: żonglerki, w którym zwyciężył Kuba Lasok oraz rzutów karnych, w których najlepszy okazał się Nathan Keeley. Organizatorzy wyróżnili również Najlepszego Strzelca (Julian Grycz), Najlepszego Zawodnika (Amelia Magdziak) oraz Najlepszego Bramkarza (Tymoteusz Dubiel).

Turniej siatkówki został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych prowadziła go p. Renata Zeliasz . W kategorii najmłodszej zwyciężyła drużyna kl. V C  drugie miejsce zajęła drużyna z klasy VI A. W drugiej grupie wiekowej I miejsca zajęła drużyna „FC po Nalewce” wygrywając z  drużyną „Bojówkarze” . W kategorii open najlepsza okazała się drużyna „Rafałki” drugie miejsce zajęła  drużyna „Semeniuki”

Turniej tenisa sportowego poprowadził trener Klubu TTS  Polonia Bytom p. Michał Napierała. Rywalizacja odbyła się  w trzech kategoriach klasy 1 -3 , 4 -6 i 7-8 oraz open.

Wszyscy zwycięzcy zawodów sportowych zostali uhonorowani medalami, a każdy uczestnik niezależnie od miejsca otrzymał upominek.

W tym miejscu dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy ufundowali wiele wspaniałych nagród :