Spółdzielnia Mieszkaniowa "NASZ DOM" w Bytomiu

UWAGA OSZUŚCI!

Szanowni Mieszkańcy,

otrzymaliśmy informację, że po mieszkaniach chodzą osoby podające się za pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej. Informują one o rzekomych nadwyżkach w opłatach i proponują zakup kuchenki gazowej w atrakcyjnej cenie, wymagając przy tym dopłaty.

Ostrzegamy – są to oszuści.

W przypadku takiej sytuacji prosimy o niezwłoczne zgłoszenie sprawy do Komisariatu Policji V w Bytomiu:

  • telefonicznie: 47 84 339 10,
  • osobiście: Plac Żeromskiego 8, Bytom.

Przypominamy, że pracownicy Spółdzielni nie odwiedzają mieszkańców w celu informowania o nadpłatach lub niedopłatach. Wszelkie rozliczenia i informacje w tych sprawach przekazywane są wyłącznie w formie pisemnej, za pośrednictwem korespondencji, skrzynek pocztowych , systemu e-BOK lub osobiście w siedzibie Spółdzielni.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności oraz o szybką reakcję w przypadku pojawienia się takich osób.

Administracja Osiedla

 

Do pobrania: treść komunikatu